Kontakt


Prezes Zarządu

mgr inż. Tomasz Kulicki

tel. 43 843-31-15 wew. 50 / t.kulicki@komunalne.wielun.pl

 

Sekretariat

Elżbieta Nowak - tel. 43 843 31 15 wew. 30 / goko@komunalne.wielun.pl

 

Inspektor Ochrony Danych - iodo@komunalne.wielun.pl

 


Dział Finansowo Księgowy tel. 43 843 31 15

 

Główny Księgowy - mgr Jakub Zadworny / wew. 35 / j.zadworny@komunalne.wielun.pl

Kierownik Działu Finansowo-Księgowego - mgr Katarzyna Duszyńska / wew. 37 / k.duszynska@komunalne.wielun.pl

Inspektor ds. windykacji - Agnieszka Czaja / wew. 54

 


Sekcja Spraw Pracowniczych tel. 43 843 31 15

 

Inspektor ds. zatrudnienia i wynagrodzeń - mgr Kamila Tomczyk / wew. 45 / k.tomczyk@komunalne.wielun.pl

Inspektor ds. wynagrodzeń - mgr Malwina Skupińska / wew. 48 / malwinas@komunalne.wielun.pl

 


Zakład Gospodarki Mieszkaniowej tel. 43 843 31 15

 

Kierownik Działu Gospodarki Mieszkaniowej - Piotr Radowski / wew. 39 / radowski@komunalne.wielun.pl

Administrator - inż. Alicja Nowak / wew. 34 / a.nowak@komunalne.wielun.pl

Mistrz - Bożena Belka / wew. 41 / zp@komunalne.wielun.pl

Sprawy opłat z tytułu użytkowania lokali - Wiesława Chalusiak / wew. 42 /  tel. (43) 843 38 32

 

 


Zakład Oczyszczania, Głównego Mechanika i Zaopatrzenia

tel. 43 843 31 15

 

Kierownik Zakładu Oczyszczania, Głównego Mechanika i Zaopatrzenia - mgr Łukasz Ulfik / wew. 56 / zom@komunalne.wielun.pl

Mistrz Zakładu Oczyszczania, Głównego Mechanika i Zaopatrzenia - Gabriela Karczewska / wew.53

Inspektor ds. gospodarki odpadami i rozliczeń - mgr inż. Michał Małasiewicz / wew. 52

Składowisko odpadów komunalnych w Rudzie Mistrz - Waldemar Dąbrowski
tel. (43) 842 84 77

 

 

Zakład Wodociągów i Kanalizacji tel. 43 843 31 15

 

Kierownik Zakładu Wodociągów i Kanalizacji - mgr inż. Robert Pilarczyk / wew. 49 / tel. (43) 843 37 16 / robertp@komunalne.wielun.pl

Mistrz - Ryszard Kołaczek / wew. 33

Mistrz robót elektrycznych - inż. Tomasz Maciejewski / wew. 33

Mistrz ujęć wody - mgr Paweł Misiak / wew. 49 / tel. (43) 843 37 16 / sal@komunalne.wielun.pl

Sekcja ds. rozliczeń - mgr Barbara Stachulec, mgr Patrycja Kluba / wew. 32

Ujęcie wody przy ulicy Częstochowskiej - tel. (43) 843 82 11
 

Oczyszczalnia Ścieków / Specjalista ds. oczyszczalni ścieków - mgr inż. Paweł Kowalczyk - tel. 43 843 43 30 / oczyszczalnia@komunalne.wielun.pl

 

 

Kierownik ds. marketingu i zamówień publicznych

Karol Tomczyk - tel. 781 080 963 / karol.tomczyk@komunalne.wielun.pl

www.facebook.com/komunalne.wielun

 

 

Informacja wytworzona przez:
Karol Tomczyk
email: karol.tomczyk@komunalne.wielun.pl
, w dniu:  09‑08‑2007 09:38:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Paweł Sztoch
email: admin@finn.pl tel.:(42) 684-98-91 fax: (42) 684-98-92
, w dniu:  09‑08‑2007 09:38:00
Data ostatniej aktualizacji:
04‑03‑2019 14:09:25
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie